HAKKIMIZDA

YILDEM Mühendislik San. ve Dış Tic. Ltd. Şirketi, İstanbul, Türkiye’de kuruldu, kurucuları enerji ve petrokimya sektörlerinde faaliyetlerine 2008 yılında Dubai, BAE'de başladı.

Şirketimiz faaliyetlerini Enerji ve Petrokimya olarak iki ana bölüm üzerinde toplamıştır;

Öncelikli odak noktamız Dizel, Doğal Gaz ve Biyogaz Jeneratörlerinin tasarımı, kurulumu, devreye alınması ve bakımını içeren enerji sektörüdür. Mühendislik kadrosunun yeterliliği ve tecrübesi, profesyonel ve güçlü satış ekibi, rekabetçi fiyat ve satış sonrası hizmetlerindeki tam destek, YILDEM'in Orta Doğu ve BDT ülkelerinde Dizel, Gaz ve Biyogaz Jeneratörlerinin en güvenilir tedarikçilerinden biri olmasını sağladı.

Bu aynı zamanda, Cummins Power Generation (CPG), MTU, Perkins vb. gibi dünyanın en büyük jeneratör üreticileri için, YILDEM’i kilit müşteri haline getirdi.

Ağırlıklı olarak Orta Doğu ve BDT ülkelerindeki projelerde yer alan YILDEM, telekomünikasyon, veri merkezleri, finans, oteller, hastaneler, büyük ölçekli ticaret merkezleri, ağır sanayi, vb kuruluşlar üzerine yoğunlaşmaktadır.

Şirketimiz ayrıca, İstanbul’da olan kendi üretim tesislerinde, Yıldem Power Generation (YPG) marka adı altında Cummins, Perkins, Volvo dizel motorları ve Stamford, Marelli, Leroy Somer ve Meccalte alternatörleri kullanarak müşterilerine özel tasarım dizel jeneratörleri 9kVA-3000kVA aralığında üretmeye yönelik yatırımlarına başlamıştır.

Ürünlerimizi Enerji bölümü altında inceleyebilirsiniz.

YILDEM faaliyetlerini aynı zamanda petrokimya alanında sürdürmektedir. Müşteri taleplerini yüksek kaliteli ürünlerle rekabetçi bir fiyatta karşılamak için, LG Chem ve BH gibi dünyanın en çok güvenilir petrokimya üreticileri ile iş birliği yaparak, Hijyenik Ürün (bebek bezleri ve yetişkin pedleri) ve Genleştirilebilen polistiren (EPS) üreticilerine yönelik özel polimerler ve katkı maddeleri sağlamaktadır.

Ürünlerimizi Petrokimya bölümü altında inceleyebilirsiniz.

Vizyon ve Görevimiz

Memnuniyet, güvenirlik ve mükemmelliği müşterilerimize sunmak ve bu sektörde en çok tercih edilen firma olmak.

Sipariş aşamasından ürün teslimine kadar YILDEM tek iletişim noktanızdır. "A'dan Z'ye" her şey için eksiksiz hizmet çözümleri sunuyoruz.

Değerlerimiz

  • Güvenirlilik ve Süreklilik
  • Yetenekli, kabiliyetli ve nitelikli personelimiz
  • Yüksek kaliteli ürünlerimiz
  • Rekabetçi fiyatlarımız

İŞLERİMİZ